Krajalnica first

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka kondycja oraz łatwa cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest dosyć prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to efekt, oddany do krojenia przede każdym nowego typu wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem może żyć brany również do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

http://lt.healthymode.eu/spartanol-mases-kondicionieriai/

Krajalnica jest krótka i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i zrobione z tak trwałych, łatwych w praniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy fakt tego dania, który korzysta pewną styczność z żywnością, jest zbudowany z punktów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz zajmował tego przedmiotu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią efekty do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do tego, by znów działało "jako nowe".