Krajalnica maga 712p

Krajalnica maga 612p to wydajne narzędzie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do ostrych jak sery. Dobre materiały i proste wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na życie jej w czystości i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu drugi człowiek może stać szybko zastosowany w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i możliwe do dokonania w niewielkim czasie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować także nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych sklepach jak i małych zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są też części zamienne w małych cenach. Urządzenie produkuje się z wielu czynników, jakie potrafią stać nazwane w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.